null
STAR
Balík STAR môžete získať už od 20 euro mesačne (pri viazanosti 24 mesiacov). Cena je bez DPH.
0
Euro

Podpora 8h / 5 dní

V rámci balíka máte predplatené 4 hodiny technickej podpory mesačne, a to v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 17:00. Do týchto hodín sa neráta čas na úvodnú migráciu dát, úvodné nastavenia, a priebežnú aktualizáciu softvéru a operačného systému.

Po vyčerpaní predplatených hodín je cena za výkon technickej podpory stanovená nasledovne:

30 eur/hodina – podpora vykonávaná v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 17:00
50 eur/hodina – podpora vykonávaná cez víkend, v dňoch pracovného pokoja a v pracovných dňoch po 17:00

Po vzniku problému kontaktujte helpdesk buď mailom alebo telefonicky. Štandardne odpovedáme obratom, maximálne do jednej hodiny. Problémy riešime ihneď a dĺžka riešenia závisí od hĺbky problému. Zložitejšie situácie sú vyriešené obvykle v priebehu jedného pracovného dňa.

Určený pre každý účtovný, mzdový a personálny softvér, ktorý beží na WINDOWS

Plná výbava softvéru

K základnej výbave, medzi ktorú patrí Adobe Reader | OpenOffice | Thunderbird Vám nainštalujeme potrebný softvér v súlade s vašimi požiadavkami a podmienkami licencovania.

Priestor pre čisté dáta klienta: 5 GB

Klient získava čistý priestor pre svoje dáta v rozsahu 5 GB pre každého pripojeného používateľa zvlášť. Ide o čistý priestor, do ktorého sa nezarátava inštalácia systému a požadovaného softvéru. Priestor je, samozrejme, možné v prípade potreby za malý poplatok navýšiť.

Zľava 10% – viazanosť 12 mesiacov

Základná cena balíka je 25 euro mesačne bez DPH pre jedného používateľa. Pri viazanosti 12 mesiacov poskytujeme 10 % zľavu, t.j. cena za prístup v rámci balíka STAR predstavuje výšku 22,50 eur.

Zľava 20% – viazanosť 24 mesiacov

Základná cena balíka je 25 euro mesačne bez DPH pre jedného používateľa. Pri viazanosti 24 mesiacov poskytujeme 20 % zľavu, t.j. cena za prístup v rámci balíka STAR predstavuje výšku 20 eur.

Individuálna zľava pre viac ako 10 používateľov

Ak si v rámci balíka objedná klient prístup pre viac ako 10 používateľov, poskytujeme individuálnu zľavu.

Ostatné balíčky

null
STARTER
Základný balíček od 12 Euro (pri viazanosti na 24 mesiacov)
Viac informácií
null
BUSINESS
Základný balíček od 32 eur (pri viazanosti na 24 mesiacov)
Viac informácií

V prípade, že ste sa nenašli v našej ponuke softvéru alebo ponúkaných parametrov, kontaktujte nás. Zhodnotíme vaše individuálne požiadavky a nastavíme vám cenu na mieru.