null
BUSINESS
Balík BUSINESS môžete získať už od 32 euro mesačne (pri viazanosti 24 mesiacov). Cena je bez DPH.
0
Euro

Podpora 24/7

V rámci balíka máte predplatené 4 hodiny technickej podpory mesačne, a to v akýkoľvek deň a v akomkoľvek čase. Do týchto hodín sa neráta čas na úvodnú migráciu dát, úvodné nastavenia, a priebežnú aktualizáciu softvéru a operačného systému.

Po vyčerpaní predplatených hodín je cena za výkon technickej podpory stanovená nasledovne:

30 eur/hodina – podpora vykonávaná v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 17:00
50 eur/hodina – podpora vykonávaná cez víkend, v dňoch pracovného pokoja a v pracovných dňoch po 17:00

Po vzniku problému kontaktujte helpdesk buď mailom alebo telefonicky. Štandardne odpovedáme obratom, maximálne do jednej hodiny. Problémy riešime ihneď a dĺžka riešenia závisí od hĺbky problému. Zložitejšie situácie sú vyriešené obvykle v priebehu jedného pracovného dňa.

Určený pre každý účtovný, mzdový a personálny softvér, ktorý beží na WINDOWS

Plná výbava softvéru

K základnej výbave, medzi ktorú patrí Adobe Reader | OpenOffice | Thunderbird Vám nainštalujeme potrebný softvér v súlade s vašimi požiadavkami a podmienkami licencovania.

Priestor pre čisté dáta klienta: 10 GB

Klient získava čistý priestor pre svoje dáta v rozsahu 10 GB pre každého pripojeného používateľa zvlášť. Ide o čistý priestor, do ktorého sa nezarátava inštalácia systému a požadovaného softvéru. Priestor je, samozrejme, možné v prípade potreby za malý poplatok navýšiť.

Zľava 10% – viazanosť 12 mesiacov

Základná cena balíka je 40 euro mesačne bez DPH pre jedného používateľa. Pri viazanosti 12 mesiacov poskytujeme 10 % zľavu, t.j. cena za prístup v rámci balíka BUSINESS predstavuje výšku 36 eur.

Zľava 20% – viazanosť 24 mesiacov

Základná cena balíka je 40 euro mesačne bez DPH pre jedného používateľa. Pri viazanosti 24 mesiacov poskytujeme 20 % zľavu, t.j. cena za prístup v rámci balíka BUSINESS predstavuje výšku 32 eur.

Individuálna zľava pre viac ako 10 používateľov

Ak si v rámci balíka objedná klient prístup pre viac ako 10 používateľov, poskytujeme individuálnu zľavu.

Ostatné balíčky

null
STARTER
Základný balíček od 12 Euro z viazanosťou na 24 mesiacov
Viac informácií
null
STAR
Základný balíček od 20 Euro z viazanosťou na 24 mesiacov
Viac informácií

V prípade, že ste sa nenašli v našej ponuke softvéru alebo ponúkaných parametrov, kontaktujte nás. Zhodnotíme vaše individuálne požiadavky a nastavíme vám cenu na mieru.