Mať účtovníctvo v cloude je obrovská výhoda! Oceníte to najmä v tomto stresujúcom období

Pre prenesenie účtovníctva do cloudu sa rozhoduje stále viac účtovníkov, ktorí si uvedomujú jeho výhody. V tomto náročnom období nedajú dopustiť na jeden jeho obzvlášť užitočný benefit, vďaka ktorému sa aj vy jednoducho zbavíte kopy šanónov a bločkov, ktoré sa vám hromadia na stole.

Určite to poznáte, s každým pribúdajúcim dňom  v kalendári počas marca sa počet bločkov a faktúr na vašom stole zväčšuje geometrickým radom. Stôl zavalený papiermi, plná hlava povinností a termínov a klienti vám do toho volajú, že majú ešte pre vás nejaké faktúry, ktoré treba bezpodmienečne spracovať.

Mať účtovníctvo v cloude

Ako sa zbaviť tejto hordy papierov?

S prevádzkou vášho účtovného softvéru v cloude ÚčtujPohodlne žiaden problém! Vďaka inovatívnemu riešeniu a automatizovaným procesom sa vaša práca zefektívni a urýchli. Moderné účtovné procesy vedia odstrániť hneď niekoľko zbytočných krokov a znížiť chybovosť.

Jednoduchý proces sa začína skenovaním dokumentu (faktúry, bločky…), ten sa automaticky spracuje do formátu pre váš  ekonomický softvér a následne ho zaúčtuje. Do systému môžu dokumenty nahrávať aj klienti hocikedy počas roka, prípadne kolegovia, vďaka čomu ušetríte čas i papier. Už žiadne ručné prepisovanie. Dosiahnete zníženú mieru chybovosti a viditeľné zrýchlenie procesov. Takto automaticky spracované dokumenty viete ďalej zdieľať s kolegami, posielať či archivovať.

 

Váš čas je nesmierne drahý a obzvlášť teraz. Šetrite s ním!

S účtovníctvom v cloude už nemusíte behať kvôli každej maličkosti do kancelárie a pracne sa pripájať cez VPN do svojho účtovníctva. Vaše dokumenty máte poruke a viete ich ľahko vyhľadať, kdekoľvek ste.

Vďaka cloudovému riešeniu ÚčtujPohodlne si konečne aj účtovník môže dopriať homeoffice a pracovať z chaty, záhrady alebo si kľudne môže vychutnať kávu vo svojej obľúbenej kaviarni počas pracovného dňa. A to aj v tomto vypätom období.

Vŕta vám hlavou, či je cloud bezpečný pre vaše citlivé dáta?

Strach o dáta je v tomto prípade neopodstatnený. Dátové centrum, ktoré využíva ÚčtujPohodlne je výborne zabezpečené, čo sa o mnohých interných serveroch nedá povedať. Tieto majú často slabú ochranu a pre hackerov sú podstatne ľahším cieľom, než veľké dátové centrá.

ÚčtujPohodlne je prevádzkované v dátovom centre spĺňajúcom podmienky certifikácie TIER III s 99.982% garantovanou dostupnosťou. O plynulosť sa báť nemusíte, váš výkon systém monitoruje a prispôsobuje vašim peak performance požiadavkám.

ÚčtujPohodlne je kompatibilné s najobľúbenejšími ekonomickými softvérmi ako Pohoda, KROS, ABRA, SOLITEA alebo KS program. O prevádzku vášho riešenia sa postará certifikovaný tím administrátorov s dostupnosťou 24/7, ktorý zastreší vaše IT požiadavky.

Tak čo myslíte, je čas na inováciu, ktorá šetrí? Posuňte svoje účtovníctvo vpred a zjednodušte si život.

Vyskúšajte DEMO účet na 1 mesiac zdarma a spoznajte všetky kvality ÚčtujPohodlne. Uvidíte, ako sa váš život zjednoduší.

Máte otázky? Radi ich zodpovieme:

E-mail: obchod@uctujpohodlne.sk

Tel.: +421 907 627 507

 

Zdroj fotografií: Canva.com

Vyskúšajte naše služby bezplatne na 1 mesiac