Občas sa cítite ako archivár a nie ako účtovník? Už nemusíte

Vediete klasické účtovníctvo s kopou papierov, dokumentov a šanónov? Zmeňte zastaralé procesy a zjednodušte si prácu. Prečítajte si, ako ľahko vymeniť hromadu  papierov za hromadu výhod.

Barikáda z  dokumentov a systém, v ktorom sa vyzná len zasvätený? A kto už nezažil hodinové pátranie po konkrétnej faktúre?

Hovorí vám niečo tento obraz? Okrem toho, že tento spôsob bol bežnou praxou minulých rokov, je aj celkom nebezpečný. Predstavte si, že by v takomto stave prišlo k nehode. Nemáte zálohy a celý archív je nenávratne preč. Ďalšou hrozbou pre klasické účtovníctvo je výpadok či poškodenie drahého hardvéru. Tento stav buď na nejaký čas ochromí vaše účtovanie a oprava vás vyjde draho, alebo vás to „len“ vyjde draho s úplne novým hardvérom.

Určite aj vám pri čítaní napadli viaceré nedostatky v procesoch účtovníctva, ktoré sa dajú ale veľmi jednoducho riešiť.

Presuňte účtovníctvo do cloudu a začnite účtovať pohodlne odkiaľkoľvek

S moderným riešením účtovníctva  v cloude vymeníte hromady šanónov za hromadu výhod. Získajte bezpečné miesto pre vaše dáta a ušetrite peniaze aj svoje nervy. Vďaka šikovnému riešeniu ÚčtujPohodlne sa môžete sa tešiť na pohodovú a plynulú prevádzku účtovného systému a vaše dáta budú pre vás vždy dostupné odkiaľkoľvek. Konečne budete môcť pracovať z domu, chaty, záhrady alebo si kľudne doprajete kávu vo vašej obľúbenej kaviarni. Vaše dokumenty máte poruke a viete ich ľahko vyhľadať.

Ušetrite náklady a zjednodušte si prácu

Vďaka inovatívnemu riešeniu a automatizovaným procesom sa vaša práca zefektívni a urýchli. Moderné účtovné procesy vedia odstrániť hneď niekoľko zbytočných krokov a znížiť chybovosť.

Jednoduchý proces sa začína skenovaním dokumentu (faktúry, bločky…), ten sa automaticky spracuje do formátu pre váš  ekonomický softvér a následne ho zaúčtuje. Do systému môžu dokumenty nahrávať aj klienti, prípadne kolegovia, vďaka čomu ušetríte čas i papier. Už žiadne ručné prepisovanie. Dosiahnete zníženú mieru chybovosti a viditeľné zrýchlenie procesov. Takto automaticky spracované dokumenty viete ďalej zdieľať s kolegami, posielať či archivovať.

 

Bezpečnosť dát na prvom mieste

O ochranu dát sa stará náš tím profesionálov, rovnako ako aj o aktualizácie a zálohy. Neriešite nefunkčný systém, skrine plné dokumentov, straty dát či výpadky. Vysoká miera fyzickej a virtuálnej bezpečnosti chráni vaše dáta pred stratou alebo krádežou.

Okrem toho s ÚčtujPohodlne získate aj certifikovaného technika, ktorý vám je k dispozícii 24/7. Tak čo myslíte, je čas na inováciu, ktorá šetrí? Posuňte svoje účtovníctvo vpred zjednodušte si život.

Ak ste nerozhodný, vyskúšajte DEMO účet na 1 mesiac zdarma. Spoznáte všetky kvality a uvidíte, ako sa váš život zjednoduší. Začnite účtovať pohodlne hneď teraz.

Máte otázky? Radi ich zodpovieme:

E-mail: obchod@uctujpohodlne.sk

Tel.: +421 907 627 507

Zdroj fotografií: Pexels.com

Vyskúšajte naše služby bezplatne na 1 mesiac