Účtovníci, viete z domu účtovať pohodlne? TIP ako na to

alt text

Konečne môžu aj účtovníci pracovať z domu. Stačí poznať správne a bezpečné nástroje a aj ľudia spravujúci firemné peniaze môžu pracovať z bezpečia domova. V článku nájdete skvelé riešenia pre potreby účtovníctva, aby ostalo všetko bezpečné a zároveň jednoduché.

Ak ste účtovník/čka, iste vám pri predstave práce z domu napadne mnoho otáznikov. Možno ste počuli aj o platformách, cez ktoré sa prevádzkujú účtovné softvéry. Ako sa pripojíte na účtovný server? Sú dáta v bezpečí? Ako funguje záloha? Pomôže mi niekto, keď budem potrebovať? Nebude to len krok naviac?
V tomto článku nájdete odpovede a tip na efektívne riešenie práce z domu i na celkovú optimalizáciu účtovníctva.

Účtujte pohodlne

S platformou ÚčtujPohodlne sa pripojíte k vašej pracovnej ploche pár klikmi nech ste kdekoľvek.
Vysoká miera fyzickej a virtuálnej bezpečnosti chránia vaše dáta pred stratou alebo krádežou.
Účtuj pohodlne je kompatibilné s najobľúbenejšími ekonomickými softvérmi ako Pohoda, KROS, ABRA, SOLITEA alebo KS program.
A bezpečnosť? Účtuj pohodlne je prevádzkované v dátovom centre spĺňajúcom podmienky certifikácie TIER III s 99.982% garantovanou dostupnosťou. O plynulosť sa báť nemusíte, váš výkon systém monitoruje a prispôsobuje vašim peak performance požiadavkám, preto sa už nemusíte obmedzovať.

Nejedná sa len o obyčajnú platformu. Veľkou výhodou a pridanou hodnotou je partnerstvo, ktoré získate. O prevádzku vášho riešenia sa stará certifikovaný tím administrátorov s dostupnosťou 24/7, ktorý zastreší vaše IT požiadavky. Veď kto z nás nemal problémy napríklad s tlačiarňou? Všetko vyriešite spoločne a rýchloÚčtujPohodlne.

Čo získate?

  • Žiadne investície do nákladnej IT infraštruktúry
  • Bezstarostné nastavenie a migrácia
  • Nepretržitá prevádzka bez výpadku
  • Bezpečný vzdialený prístup odkiaľkoľvek
  • Automatické zálohovanie a aktualizácie
  • Bezpečné nahrávanie dokumentov
  • Pridelený certifikovaný technik

Zjednodušte si svoju prácu s začnite účtovať pohodlne hneď teraz. Aktivujte si jeden z balíkov SILVER alebo GOLD do 31.01.2022 a získajte zľavu 10% z mesačného poplatku až na 12 mesiacov.

Máte otázky?
E-mail: obchod@uctujpohodlne.sk
Tel.: +421 907 627 507

Vyskúšajte naše služby bezplatne na 1 mesiac