Presuňte účtovníctvo do cloudu so službou ÚčtujPohodlne

Posledné, čo pred 31. marcom potrebuje účtovník riešiť sú problémy s počítačom. A nielen pred 31. marcom. Daňové priznanie k DPH každý mesiac, alebo každý štvrťrok, podávanie odložených daňových priznaní v júni a tak ďalej. Klienti nosia doklady na poslednú chvíľu a tvária sa, že všetko je iba: „Však to tam len nahoďte.“

Profesia účtovníka je sama o sebe stresujúca. Na jednej strane sú tu požiadavky klientov, na strane druhej sú tu požiadavky štátu a daňových úradov. A všetok stres a zodpovednosť pociťuje účtovník. Je aspoň jedna vec, s ktorou nemusí mať účtovník starosti? Áno je, počítačová infraštruktúra.

Posledné, čo účtovník potrebuje je riešiť technické problémy, či už s počítačom, účtovným softvérom, alebo vlastným serverom.

Každý človek je iný, aj účtovníci sú rôzne technicki zdatní, ale podstatné pre neho je vedieť, ktoré zo zariadení je myška, ktoré je klávesnica, ako vytlačí dokument, a že nič z toho nemá hádzať o zem.

Ostatné by malo fungovať bez toho, aby sa tým musel zaoberať. Ak ste účtovník alebo účtovníčka a chcete sa zbaviť týchto starostí, odporúčame presunúť vaše účtovníctvo do cloudu.

Presne na tento účel sme vytvorili službu ÚčtujPohodlne.

Cloudová platforma, ktorá nahrádzaca nákladnú infraštruktúru a zjednodušuje prácu. Naši klienti, ktorí tak urobili, si to veľmi pochvaľujú. Účtovný softvér (Pohoda, Money, MRP, ABRA, a ďalšie) je nainštalovaný v modernom a vysoko zabezpečenom datacentre a jediné, čo potrebujete, je iba Váš počítač.

Dostanete prístupové údaje a prihlásite sa na vzdialenú plochu v systéme ÚčtujPohodlne. Na ploche nájdete ikonku Vášho účtovného programu, spustíte ho a účtujete – pohodlne.

Výhodou je, že sa už o nič nemusíte starať.

Je jedno, kde sa nachádzate, pretože na cloud sa môžete pripojiť z ktoréhokoľvek miesta na zemi. Potrebujete iba internet. Nestaráte sa ani o zálohy, ak nechcete. Cloud zálohuje disky automaticky: drží zálohy posledných 7 dní a takisto z 1. dňa v mesiaci posledné tri mesiace.

Ak vaši klienti potrebujú prístup k svojmu účtovníctvu, viete im ho poskytnúť.

Rýchlosť programu je rovnaká, ako keď ste pracovali lokálne na svojom počítači. A o bezpečnosť sa tiež nemusíte báť. Datacentrá sú pre dáta niečo ako banky pre peniaze. Vysoko zabezpečené, s ochrankou, nepriestrelnými sklami, limitovanými prístupmi, vysokým oplotením, protipožiarnymi systémami, záložnými zdrojmi energie a s certifikáciou NBÚ a NATO.

Pomáhame nie len na začiatku, ale počas celej doby.

Ak sa rozhodnete pre takéto riešenie, pomôžeme Vám s migráciou dát. Všetky potenciálne technické problémy riešime my. Dostanete osobného technika, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť a ktorý priebežne monitoruje výkon systému. Ak si chcete toto prostredie najprv takpovediac ohmatať, dostanete od nás na 2 mesiace prístup zdarma. Klienti a štát vám pokoj nedajú. Ale pokoj od techniky asi chcete mať, no nie?