Máte tieto problémy v účtovníctve? Inovujte a ušetrite

Zdroj: pexels.com

Vediete klasické účtovníctvo s hordami papierov, dokumentov a šanónov? Zmeňte zastaralé procesy a zefektívnite prácu vašich účtovníkov. Zaraďte sa medzi úspešné podniky pomocou inovácii. Zefektívnite tak prácu účtovného oddelenia a ušetríte peniaze.

Každý, kto vedie väčšiu alebo menšiu firmu, pozná ten pohľad na účtovníka zahrabaného v papieroch a šanónoch. Hordy dokumentov a systém, v ktorom sa vyzná len zasvätený. Okrem toho, že tento spôsob bol bežnou praxou minulých rokov, je aj celkom nebezpečný.
Predstavte si, že by v takomto stave prišlo k nehode. Nemáte zálohy a celý archív je nenávratne preč.

Ďalšou hrozbou pre klasické účtovníctvo je výpadok či poškodenie drahého hardvéru. Tento stav buď na nejaký čas ochromí vaše účtovné oddelenie a oprava vás vyjde draho, alebo vás to „len“ vyjde draho s úplne novým hardvérom.  

Kto nezažil pátranie po konkrétnej faktúre a čakanie? Neprehľadný systém ukladania dokumentov do šanónov neumožňuje vašim zamestnancom pracovať efektívne a včas dodať podklady, ktoré potrebujete. V podstate nič nemáte po ruke a ste odkázaný na čakanie.Zdroj: pexels.com

Určite aj vám pri čítaní napadli viaceré nedostatky v procesoch účtovníctva, aj my by sme mohli rozpisovať nedostatky. Avšak to by bol článok o problémoch a nie o riešeniach. 

Čo vyrieši modernizácia procesov v účtovníctve?

S moderným riešením účtovníctva vymeníte hromady šanónov za hromadu výhod. Získajte bezpečné miesto pre vaše dáta a ušetrite peniaze za nákladnú IT infraštruktúru. Vďaka šikovnému riešeniu ÚčtujPohodlne budú vaše dáta pre vás vždy dostupné odkiaľkoľvek. Zamestnancom umožníte pracovať z domu, chaty, záhrady a vy ich môžete kontrolovať a kedykoľvek nahliadnuť do aktivít. Vaše dokumenty máte poruke a viete ich ľahko vyhľadať


Efektivita a automatizovanie procesov
Vďaka inovatívnemu riešeniu a automatizovaným procesom sa práca účtovníkov zefektívni a urýchli. Moderné účtovné procesy vedia odstrániť hneď niekoľko zbytočných krokov a znížiť chybovosť.
Jednoduchý proces sa začína skenovaním dokumentu (faktúry, bločky…), ten sa automaticky spracuje do formátu pre ekonomický softvér a následne ho účtovník zaúčtuje. Do systému môžu dokumenty nahrávať aj klienti či kolegovia, vďaka čomu ušetríte čas i papier. Už žiadne ručné prepisovanie. Dosiahnete zníženú mieru chybovosti a viditeľné zrýchlenie procesov. Takto automaticky spracované dokumenty viete ďalej zdieľať s kolegami, posielať či archivovať


Zdroj: uctujpohodlne.sk

Bezpečnosť, aktualizácie a zálohy
O ochranu dát sa stará tím profesionálov, rovnako ako aj o aktualizácie a zálohy. Neriešite nefunkčný systém, skrine plné dokumentov, straty dát či výpadky. Vysoká miera fyzickej a virtuálnej bezpečnosti chráni vaše dáta pred stratou alebo krádežou. Automatické zálohy sú uchovávané od prvého dňa v mesiaci posledné 3 mesiace a zároveň posledných 7 dní.

Okrem toho s ÚčtujPohodlne získate aj certifikovaného technika, ktorý vám je k dispozícii 24/7. 

Tak čo myslíte, je čas na inováciu, ktorá šetrí? Posuňte svoje účtovníctvo vpred zjednodušte si život.


Ak ste nerozhodný, vyskúšajte DEMO účet na 1 mesiac zdarma. Spoznáte všetky kvality a váš život sa zjednoduší. Začnite účtovať pohodlne


Máte otázky?
E-mail: obchod@uctujpohodlne.sk
Tel.: +421 907 627 507